OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Tváře ze světa filmu a literatury objektivem Miloše Fikejze
Začíná:
6.5.2014
Končí:
1.6.2014

Výstava černobílých fotografií Miloše Fikejze se koná v galerii a kočárovně Chvalského zámku a probíhá od 6. května do 1. června 2014. Všechny snímky kolekce, jež zahrnuje zahraniční osobnosti spjaté tvůrčím způsobem s filmem (herci, herečky, režiséři, spisovatelé, dramatici apod.), jsou fotografovány na černobílý kinofilmový negativ a zásadně bez blesku, pouze v přirozených světelných podmínkách. Miloš Fikejz zachycoval zahraniční umělce při jejich návštěvách různých akcí a setkání, zejména MFF v Karlových Varech, Febiofest, Letní filmová škola v Uherském Hradišti atd. Vždy se snaží zachycovat lidi bez aranžování a domlouvání pozic a ponechává jejich gestům a pohybům volnost. Miloš Fikejz pracuje jako odborný pracovník v knihovně Národního filmového archivu v Praze a od poloviny 80. let publikuje články ve filmových periodikách (Film a doba, Záběr, Kino, Filmový přehled).

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...