OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Tváře ze světa filmu a literatury objektivem Miloše Fikejze
Začíná:
6.5.2014
Končí:
1.6.2014

Výstava černobílých fotografií Miloše Fikejze se koná v galerii a kočárovně Chvalského zámku a probíhá od 6. května do 1. června 2014. Všechny snímky kolekce, jež zahrnuje zahraniční osobnosti spjaté tvůrčím způsobem s filmem (herci, herečky, režiséři, spisovatelé, dramatici apod.), jsou fotografovány na černobílý kinofilmový negativ a zásadně bez blesku, pouze v přirozených světelných podmínkách. Miloš Fikejz zachycoval zahraniční umělce při jejich návštěvách různých akcí a setkání, zejména MFF v Karlových Varech, Febiofest, Letní filmová škola v Uherském Hradišti atd. Vždy se snaží zachycovat lidi bez aranžování a domlouvání pozic a ponechává jejich gestům a pohybům volnost. Miloš Fikejz pracuje jako odborný pracovník v knihovně Národního filmového archivu v Praze a od poloviny 80. let publikuje články ve filmových periodikách (Film a doba, Záběr, Kino, Filmový přehled).

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...