OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
V. hudební festival u sv. Ludmily v Praze na Chvalech
Začíná:
7.9.2018
Končí:
21.9.2018

Dovolujeme si Vás pozvat na letošní ročník hudebního festivalu, který pořádá farnost sv. Ludmily na Chvalech ve spolupráci s MČ Praha 20.

První koncert bude varhanní, 7.9. vystoupí Markéta Schley Reindlová, která pochází z ČR a dnes úspěšně působí v německém Bamberku a koncertuje v řadě zemí Evropy.

Druhý koncert 14.9. s vystoupením populárního Prague Cello Quartetu jistě přiláká na Chvalský zámek publikum i mimo tradiční zájemce o vážnou hudbu.

Závěrečný koncert špičkového Kvinteta Hudby Hradní stráže 21.9. v kostele bude určitě důstojnou tečkou za letošním pátým ročníkem.

Pořadatelé zvou od 19,30 na krátký přípitek před Chvalským zámkem.  Koncert začíná ve 20, 00 hod. Vstupné 80 Kč, pro seniory a studenty 50 Kč. Předprodej vstupenek na recepci Chvalského zámku. Více info na plakátu.

V. Hudební festival u sv. Ludmily na Chvalech

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...