OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
V. hudební festival u sv. Ludmily v Praze na Chvalech
Začíná:
7.9.2018
Končí:
21.9.2018

Dovolujeme si Vás pozvat na letošní ročník hudebního festivalu, který pořádá farnost sv. Ludmily na Chvalech ve spolupráci s MČ Praha 20.

První koncert bude varhanní, 7.9. vystoupí Markéta Schley Reindlová, která pochází z ČR a dnes úspěšně působí v německém Bamberku a koncertuje v řadě zemí Evropy.

Druhý koncert 14.9. s vystoupením populárního Prague Cello Quartetu jistě přiláká na Chvalský zámek publikum i mimo tradiční zájemce o vážnou hudbu.

Závěrečný koncert špičkového Kvinteta Hudby Hradní stráže 21.9. v kostele bude určitě důstojnou tečkou za letošním pátým ročníkem.

Pořadatelé zvou od 19,30 na krátký přípitek před Chvalským zámkem.  Koncert začíná ve 20, 00 hod. Vstupné 80 Kč, pro seniory a studenty 50 Kč. Předprodej vstupenek na recepci Chvalského zámku. Více info na plakátu.

V. Hudební festival u sv. Ludmily na Chvalech

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...