OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Vítězné snímky fotografické soutěže: Horní Počernice – místo, kam se rádi vracíme
Začíná:
19.5.2020
Končí:
19.6.2020

I letošní ročník tradiční fotografické soutěže přinesl snímky, které představily Horní Počernice jako místo, kam se rádi vracíme. Do soutěže se přihlásilo 35 fotografů s celkem 355 fotografiemi. Všem fotografům děkujeme za účast!

První místo získal Michal Jarolím za foto s názvem Listopadové rozjímání. Na druhé příčce se umístil Stanislav Čihák s fotografií Dopravní anděl a třetí místo obsadil Jan Haken se snímkem Před cirkusem. Zvláštní cena komise byla udělena Františku Vorlovi za fotografii Koncert pro šest lamp a dvě věže. Vítězové budou odměněni nabitými kartami do obchodního centra Černý Most.

Posuzováno bylo naplnění tématu, nápaditost i technická kvalita. V komisi zasedli: radní Zbyněk Římal, šéfredaktorka Hornopočernického zpravodaje a fotografka Lenka Bartáková, ředitelka Chvalského zámku Rozka Beránková a grafik a fotograf Kamil Tatar.

S dalšími krásnými fotografiemi vzešlými ze soutěže se budete moci potkávat na stránkách Hornopočernického zpravodaje či ve stolním kalendáři naší městské části na rok 2021.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...