OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Derniéra výstavy prestižní Galerie La Femme na Chvalském zámku
Začíná:
30.10.2012 18:00
Končí:
30.10.2012 20:00
Pořádá:
Chvalský zámek
Adresa:
Czech Republic

Chvalský zámek Vás zve na derniéru – uzavření unikátní prodejní výstavy Galerie La Femme na Chvalském zámku, která se koná v úterý 30. října 2012 od 18 hod.

K poslechu zahraje H-H Blues a Tomáš Hřivnáč.

Zveme na poslední možnost zhlédnout to nejlepší z českého moderního umění.

Galerie La Femme se představuje výstavou nazvanou „Z domácích úkolů“ – Z jeviště a Žena a architektura. Tato velká přehlídka obrazů vznikla v rámci takzvaných Domácích úkolů, které galerista pan Miroslav Lipina zadává vybraným současným českým i slovenským umělcům.  Stěžejní část výstavy je věnována poslednímu z úkolů, jež bylo nazváno Z jeviště. Oslovení umělci se inspirovali divadelní a koncertní tematikou. Mimo to jsou k vidění i obrazy na téma Žena a architektura.
Tato prodejní výstava probíhala od 3. září do 30. října 2012 v prodejní galerii i kočárovně Chvalského zámku.

Na Chvalském zámku jsou vystavena díla umělců: Milana Chabery, Josefa Mžyka, Jaroslava Šerých, Ladislava Kuklíka, Jiřího Šuhájka, Evy Mansfeldové, Jiřího Šorma, Vladimíra Bruntona, Borise Jirků, Tomáše Hřivnáče, Michaela Rittsteina, Jana Šafránka, Miroslava Jiránka, Evy Šebíkové, Richarda Kočího, Josefa Blechy, Romana Brichcína, Igora Piačky, MIlana Hencla, Tylka, Petry Šnokhausové, Josefa Velčovského, Jaromíra Máslera, Rihcarda Augustina, Bohouše Eliáše ml., Barbory Olmrové a mnoha dalších.
Mezi špičkou soudobého moderního umění má čestné místo i hornopočernický umělec Radovan Pauch.

Galerie La Femme vznikla v roce 2000. Jejím hlavním tématem je žena jako věčná inspirace pro umělce – můžete ji tu spatřit v nejrůznějších variacích, velikostech i barvách. Žena je zde inspirací a návštěvník si může prohlédnout, jak ji vidí jednotliví výtvarníci.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...