OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Ze Studia Kamarád do krajiny pana Pipa a výběr z další tvorby Stanislava Holého
Začíná:
3.9.2016 09:00
Končí:
20.11.2016 17:00

Pamatujete si na Studio Kamarád, na Jů, Hele a Mufa, na svět fantazijních krajin, na pohádky a humor kreseb Stanislava Holého? Vzpomínáte na krajiny pana Pipa? Rádi byste umožnili svým dětem hrát si v pohádkovém světě her, poznat i část dětství svých rodičů a pochopit, jak i v době tabletů a internetu je báječné hrát si?

Pak neváhejte navštívit výstavu, která se koná od 3. 9. do 20. 11. 2016, denně od 9 do 17 hodin včetně státních svátků (17.11. OTEVŘENO) a je doplněna doprovodnými akcemi. Děti se pobaví, rodiče budou mít možnost zavzpomínat na své dětství a poznat i méně známou tvorbu Stanislava Holého, zejména jeho litografie a sítotisky. Pro školy/školky/dětské kolektivy jsme připravili i komentované prohlídky, možnost objednání na tel. 281 860 130.

Využijte skvělou doprovodnou akci: 19. 11. od 14 hod. Divadlo Loudadlo: Na kouzelném paloučku – ukázky z představení, délka 30 min., vstup na divadélko v rámci vstupu na výstavu Ze Studia Kamarád do krajiny pana Pipa (na divadlo platí vstupenka na výstavu zakoupená 19. 11.). Když zakokrhá kohout, znamená to, že začíná den. Sluníčko slíbí měsíčku, že když už půjde spinkat, bude mu pak vyprávět, co se zatím „Na kouzelném paloučku“ odehrálo. 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...